sax

Pasiekimai

ROKIŠKIO RUDOLFO LYMANO MUZIKOS MOKYKLA

MOKINIŲ PASIEKIMAI 2018 M.

  • Sausio 12 d. Lietuvos mokinių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ II etapo laureatai – duetas – Radvilė Cegelskaitė ir Gabrielė Galvanauskaitė;

  • Vokalinis ansamblis „Linksmuolės Re Do Mi“, mokytoja Reda Kazlauskienė, koncertmeisterė Rasa Pletaitė - Junokienė

  • Vasario 12 d. XXVI respublikinis Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų konkursas pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais vasario 12 d. II (regioninio) turo laureatai – Danielius Speičys, mokytojas Eugenijus Gudonis, koncertmeisterė Eglė Stašienė;

  • Roneta Brogaitė, mokytojas Armutis Aleksiejus, koncertmeisterė Audronė Paliukienė;

  • Augustas Butėnas, mokytojas Karolis Pratkus, koncertmeisterė Eglė Stašienė

  • Vasario 9 d. XX nacionalinio Balio Dvariono jaunųjų pianistų ir stygininkų konkurso II (regioninio) turo laureatės – Liepa Rudnickaitė, koncertmeisterė Audronė Paliukienė;

  • Viltė Blažytė, mokytoja Oksana Sadauskienė, koncertmeisterė Audronė Paliukienė

  • 2018-02-16 Arvido Žilinsko VI tarptautinis jaunųjų vokalistų konkursas Jekabpilio A.Žilinsko muzikos mokykloje, II vietos laureatas Mantas Valainis, mokyt. Asta Vajegienė, koncertmeisterė Audronė Paliukienė

  • Kovo 10 d. V Lietuvos muzikos ir meno mokyklų jaunųjų dainininkų konkursas ,,Dainos sparnais aplink pasaulį“ Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykloje, III laipsnio laureato diplomas - Mantas Valainis, mokytoja Asta Vajegienė, koncertmeisterė Audronė Paliukienė

  • Kovo 16 d. III tarptautinio konkurso „Jaunieji talentai – 2018“ Kupiškio meno mokykloje, III vietos laureatas – Augustas Butėnas, , mokytojas Karolis Pratkus, koncertmeisterė Eglė Stašienė

    1. Danielius Speičys, mokytojas Eugenijus Gudonis, koncertmeisterė Eglė Stašienė.
  • Balandžio 13 d. XX nacionalinio Balio Dvariono jaunųjų pianistų ir stygininkų konkurso saviraiškos ugdymo kategorijos diplomantė – Liepa Rudnickaitė, mokytoja Oksana Sadauskienė, koncertmeisterė Audronė Paliukienė.

  • Balandžio 18 d. IV Respublikinis vokalinės muzikos konkursas - festivalis ,,Kol širdyje lakštingala giedos“ Švenčionėlių muzikos mokykloje, laureatės: solistė Liepa Ulevičiūtė;

  • vokalinis ansamblis ,,Linksmuolės RE DO MI“: Vitalija Valainytė, Marija Lekandraitė, Austėja Tumelytė, Simona Tuskaitė, Liepa Bulovaitė, Smiltė Bimbaitė, mokytoja Reda Kazlauskienė, koncertmeisterė Rasa Pletaitė – Junokienė;

  • Rūta Plučiūtė, mokytoja Asta Vajegienė, koncertmeisterė Audronė Paliukienė;

  • diplomantės: duetas Radvilė Cegelskaitė ir Gabrielė Galvanauskaitė;

  • Austėja Tumelytė, mokytoja Reda Kazlauskienė, koncertmeisterė Rasa Pletaitė – Junokienė;

  • Gerda Komisaraitytė;

  • Rusnė Mikalauskaitė, mokytoja Asta Vajegienė, koncertmeisterė Audronė Paliukienė.

  • Balandžio 21 d. XIV tarptautinio vokalo konkurso “Pavasario fiesta 2018” Kaune, Žalgirio arenos amfiteatre, Martyna Uldukytė – 2 vietos laureatė ir iškovota taurė, mokytoja Reda Kazlauskienė.

  • Balandžio 21 d. XIV tarptautinio vokalo konkurso “Pavasario fiesta 2018” Kaune, Žalgirio arenos amfiteatre, duetas: Radvilė Cegelskaitė ir Gabrielė Galvanauskaitė - 1 vietos diplomantės, mokytoja Reda Kazlauskienė.

  • Balandžio 28 d. III Respublikiniame muzikos ir meno mokyklų stygininkų solistų konkurse ,,Perpetuum mobile“, Vilniaus Lyros muzikos mokykloje, diplomantės -  Karina Varnaitė,

  • Flora Kemundrytė, mokytoja Laima Plepienė, koncertmeisterė Kristiana Kemundrytė.

  • Balandžio 28 d. Respublikinio moksleivių ir jaunimo dainuojamosios poezijos festivalio – konkurso „Kai daina dainon atsišauks“, Zarasų Ąžuolo gimnazijoje, laureatėDomilė Kirstukaitė, mokytoja Vilija Urbonienė.

  • 17 – ojo tarptautinio vaikų ir jaunimo džiazo muzikos festivalio-konkurso I vietos laureatė - Flora Kemundrytė, mokytoja Laima Plepienė, koncertmeisterė Kristiana Kemundrytė.

  • Prancūzija Flora Kemundrytė, mokytoja Laima Plepienė, koncertmeisterė Kristiana Kemundrytė.

  • Spalio 18 d. Ilukštėje III Latgalos ir Selijos krašto vokalinės muzikos konkurso „Skani tėvu zeme!“ laureatė -  I vieta Liepai Ulevičiūtei, mokytoja Reda Kazlauskienė.

  • Spalio 21 d. Tarptautinio festivalinio projekto „Zvevdočios“ jaunųjų vokalistų atviras konkursas „Žvaigždsekys“ Vilniuje III vieta - Radvilė Cegelskaitė;

  • II vieta - Simona Tuskaitė;

  • I vieta - Liepa Ulevičiūtė;

  • I vieta - Neda Junokaitė, mokytoja Reda Kazlauskienė

  • VII Lietuvos moksleivių dainuojamosios poezijos festivalio – konkurso Elenai Mezginaitei atminti "Mano senas drauge...", II vietos laureatė – Domilė Kirstukaitė, mokytoja Vilija Urbonienė.

  • Lapkričio 29 d. V – ojo Aukštaitijos krašto jaunųjų stygininkų M.J.Černienės vardo festivalio – konkurso laureatės –Rugilė Strumskytė (mokytoja Laima Kanopienė, koncertm. A.Vagonienė) ir Karina Varnaitė, (mokytojaLaima Plepienė, koncertm. K.Kemundrytė).

Parengė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Nijolė Mateikienė

2017 m. pasiekimai

seperator

seperator

INFORMACIJA

seperator

sostine

 

under construction

MIELI TĖVELIAI!

 

 Už mokslą Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokykloje  jau  galite  susimokėti  per elektroninę bankininkystę. Mokyklos kodas 190253584, DnB banko sąskaita – LT34 4010 0415 0021 5641

 

Skaityti daugiau...

seperator

 

Pamokų laikas

seperator

1. 12.10 – 12.55
2. 13.05 – 13.50
3. 14.00 – 14.45
4. 14.55 – 15.40
5. 16.00 – 16.45
6. 16.55 – 17.40
7. 17.45 – 18.30
8. 18.35 – 19.20

seperator